Neptunus Baseball & Softball Rotterdam

Contact

 

  telefoon email
     

    Clubgebouw / Stadion

010-4375 369  
     

    Sportclub Neptunus

   

Penningmeester

   
Hans van de Linde  - linde@kabelfoon.nl
     

    Neptunus Baseball & Softball

 010-4375 369  

Voorzitter

   
Geoffry Kohl  -  
Jerry vd Oever  -  
     

Secretaris Algemeen

   
Karel van Ispelen 0612 327 442 secretaris@neptunussport.com

Penningmeester

   
An Kok 010 4741 922 penningmeester@neptunussport.com
     

Leden

   
Frans van Aalen  -  
Karin van Aalen  -  
Marian ten Kate  -  
Corine Koetsier  -  
Jochem Groenland  -  
Wim Bogaard  -  
Jorian van Acker  -  
     

Public Relations / Persvoorlichting / Communicatie & Website 

Michel Streur 0629 877 322 pers@neptunussport.com
    website@neptunussport.com

Wedstrijdsecretariaat Topsport

   
Wim Bogaard 0622 432 812 wedstrsec-topsport@neptunussport.com
     

Wedstrijdsecretariaat Breedtesport

   
Wim Bogaard 0622 432 812 wedstrsec-breedtesport@neptunussport.com
Mariët Broxterman 0651 102 577  
     

Ledenadministratie

   
Corine Koetsier 0624 106 534 ledenadmin@neptunussport.com
     

Nieuwe leden

   
Karel van Ispelen 0612 327 442 lidworden@neptunussport.com
     

Materialen & Merchandising

   
Corine Koetsier 0624 106 534 tenue@neptunussport.com
    merchandising@neptunussport.com

Umpires

   
Vacant  - umpires@neptunussport.com
     

    -- Commissies --

   

Sponsor commissie

   
Jerry van den Oever  - sponsoring@neptunussport.com
     

Technische commissie jeugd

   
Jochem Groenland 0655 813 947 commissietechnischezaken@neptunussport.com
Jeroen Sluijter  -  
Ruud van Rooijen  -  
Victor Collins  -  
Tony Howell (beeball & pupillen)  -  
     

Technische commissie senioren 

Sybe Stuij (honkbal  breedtesport)  -  
Jut Stuij    (softball topsport & breedtesport)  -  
     

Activiteiten/vrijwilligers commissie

   
Marian ten Kate 010 456 98 03 activiteitencommissie@neptunussport.com
     

Accomodatie commissie

   
Geert Roukens 0642 356 439 commissieaccomodatie@neptunussport.com
     

Stijlcommissie

   
opgeheven op 6feb2017    
     

 bijgewerkt op 25feb2017

Sponsoren

  •  data-caption=
  •  data-caption=
  •  data-caption=
  •  data-caption=
  •  data-caption=